Dam tot Damloop voor KiKa
20 september 2026
Doe mee aan de NN Dam tot Damloop op zondag 20 september. Loop de iconische 10 Engelse Mijl (16,1 km) voor KiKa en ga dwars door de IJtunnel van Amsterdam naar Zaandam. Geniet van de ongeëvenaarde sfeer en aanmoedigingen langs het parcours.
Haal jij minimaal € 150,- aan sponsorgeld op voor KiKa? Dan krijg je jouw startnummer helemaal gratis. Samen rennen we voor 100% genezing van kinderkanker! 🧡
Startvakken en Tijdslimiet
20 SEPTEMBER 2026
De startvakken op de Prins Hendrikkade openen 30 minuten voor de start. Alle deelnemers moeten uiterlijk 10 minuten voor de start in hun vak staan. Eerder starten is niet toegestaan, maar later starten mag wel.
De finish van de 10 Engelse Mijl vindt plaats langs de Zaan (op de Burcht). Er is een tijdslimiet van 2 uur en 20 minuten.
Parcours
Het startschot van de 10 Engelse Mijl wordt gelost om 09.19 uur op de Prins Hendrikkade in Amsterdam. Direct daarna loop je met een zee aan Dam-tot-Dam lopers door de IJtunnel richting Amsterdam-Noord. Vanaf de Buiksloterdijk roepen enthousiaste toeschouwers jouw naam en ervaar je de geweldige sfeer langs de gehele route.
Via onder andere het Molenwijkpark en de Noorder IJ- en Zeedijk bereik je Zaandam. Na een feestelijke passage over de Zuiddijk en de Dam, kan je de finish al zien en trek jij je laatste sprint richting de finish.
Verzorging onderweg
🥤
-
-
-
🥤
⚡
-
-
🥤
-
🍌
🧽
🥤
⚡
-
-
🥤
-
-
🧽
🥤
⚡
-
-













